Skip to content

provetlodz@gmail.com

ul. Bartoka 23, lok 4, 92-547 Łódź

lekarze-anna-bledniak-picture530x540

Lek. wet. ANNA BŁĘDNIAK

Zajmuję się leczeniem małych zwierząt od 2012 roku. Ukończyłam studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Swoją przygodę z zawodem rozpoczęłam w dużej łódzkiej lecznicy, gdzie pracując z doświadczonym zespołem lekarzy zdobywałam wiedzę i praktykę.


Moimi pasjami zawodowymi są kardiologia, ultrasonografia oraz badania mikroskopowe, głównie cytologia i ocena rozmazów krwi. Pogłębiam wiedzę i podążam za nowościami w medycynie poprzez udział w sympozjach oraz warsztatach prowadzonych przez znanych polskich i zagranicznych specjalistów.
Wolny czas staram się spędzać aktywnie. Uwielbiam podróże!
Mój dom rodzinny zawsze był pełen zwierząt i tak zostało do dzisiaj.

Lek. wet. ADAM CYNIAK

Ukończyłem studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jeszcze podczas ich trwania, spragniony wiedzy, wyjechałem na 3‑miesięczny staż do szwedzkiej kliniki weterynaryjnej w Uppsali.
Po studiach swoją karierę zawodową rozpocząłem w klinice weterynaryjnej “Animal” w Łodzi.
W życiu zawodowym moją pasją jest chirurgia i obrazowanie USG. Dlatego też w 2015 roku postanowiłem rozpocząć studia specjalizacyjne w tym kierunku. Jako lekarz medycyny weterynaryjnej łączę swoją pracę z przyjemnością i z każdym dniem poszerzam swoją wiedzę praktyczną oraz teoretyczną.
Prywatnie od najmłodszych lat życia towarzyszyły mi zwierzęta. Obecnie jestem właścicielem dwóch czworonogów 17‑letniego weterana Kipera i rocznego Tajfuna, który w przychodni codziennie wspiera nas swoją niespożytą energią.

lekarze-adam-cyniak-picture530x540
galeria-stetoskop-weterynaryjny-i-logo-przychodni540x530

Lek. wet Anna Wróbel-Olczyk

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Głównym przedmiotem moich zainteresowań zawodowych są choroby wewnętrzne oraz stomatologia. Z zapałem pogłębiam swoją wiedzę na kursach pod okiem specjalistów. Prywatnie jetem opiekunką psotnej kotki Luny i wiekowej suczki Tinki. W wolnym czasie uwielbiam żeglować po Wielkich Jeziorach Mazurskich.

Lek wet Michał Fiejdasz

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Pierwsze kroki jeszcze w trakcie studiów stawiałem w jednej z klinik całodobowych w Łodzi. Moje zainteresowania zawodowe koncentruje na szeroko pojętej chirurgii, ortopedii i położnictwie. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej. W wolnych chwilach zajmuje się Capoeirą, której jestem instruktorem. Lubię też powędkować czy wyjechać w góry.

galeria-stetoskop-weterynaryjny-i-logo-przychodni540x530
galeria-stetoskop-weterynaryjny-i-logo-przychodni540x530

Lek. wet Katarzyna Rychtelska

Skończyłam studia weterynaryjne w 2021 na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Najbardziej interesuję się dermatologią i endokrynologią. Już od najmłodszych lat przejawiałam miłość do zwierząt, zwłaszcza kotów. Nie mogłam mieć zwierzaka w domu, więc stałam się karmicielką bezdomnych kotów na moim osiedlu. Obecnie jestem żoną, mamą 2,5-letniej Aurelki i właścicielką kocicy Willy. W przychodni Pro-Vet jestem od grudnia 2021 roku. Bardzo doceniam czas jaki tu spędzam i świetną atmosferę w pracy. Poza weterynarią pasjonuje mnie również psychologia, filozofia i historia.

Technik weterynarii i behawiorysta Paulina Nowacka

Tytuł Technika Weterynarii zdobyłam w 2019 roku. W przychodni Pro-Vet pracuje również od 2019 roku. Od zawsze fascynowały mnie zwierzęta. Moja miłość do zwierzaków i chęć niesienia im pomocy daje mi na co dzień w pracy dużo satysfakcji. Zajmuję się również behawiorystką psów a w przyszłości również i kotów. Każdy psiak z problemami z agresją, lękiem czy niepokojem otrzyma ode mnie pomoc. Prywatnie jestem właścicielką dwóch owczarków niemieckich oraz papugi. Jestem również mamą Tomka. Moją pasją po godzinach jest fotografia zwierząt i przyrody. Uwielbiam wycieczki, język francuski i hula hop.

galeria-stetoskop-weterynaryjny-i-logo-przychodni540x530
galeria-stetoskop-weterynaryjny-i-logo-przychodni540x530

Technik weterynarii Elena Kovalenko

Jestem technikiem weterynaryjnym z dwuletnim doświadczeniem w zawodzie.
Kocham swoją pracę, bo mogę pomagać zwierzętom i ich właścicielom. W przychodni poza pracą ze zwierzętami zajmuję się badaniami laboratoryjnymi.

See more

Recepcjonista Sebastian Krysztoforski

Pasjonat zwierząt domowych, hobbistycznie zainteresowany naukami weterynaryjnymi. Prywatnie właściciel dwóch kociaków rasy Neva Masquarade. Uwielbiam pracę zarówno ze zwierzakami jak i z ludźmi, przez co bardzo dobrze odnajduje się w pierwszym kontakcie z klientem i jego pupilem w przychodni. W czasie wolnym lubię zagłębiać się w tajniki świata informatyki, motoryzacji czy sportu..

galeria-stetoskop-weterynaryjny-i-logo-przychodni540x530